Leonardo R3 (Arduino comp.)
Leonardo R3 (Arduino comp.)
Leonardo R3 (Arduino comp.)
Leonardo R3 (Arduino comp.)
Leonardo R3 (Arduino comp.)
Leonardo R3 (Arduino comp.)

Leonardo R3

Mikrodators kontrolēt elektroniskās ierīces uz ATmega32u4 procesora bāzes ar biežumu 16 MhZ un Flash ROM 32 kB

00007
Nav noliktavā
10,00 €

(10,00 € gb. / шт.)


 

Arduino Leonardo  - balstīta kontrolieris  ATmega32U4 . Platforma ir 20 ciparu ievades / izvades (septiņi no kuriem var izmantot kā PWM produkciju un 12 analogās ieejas), 16 MHz kristāla oscilatoru, savienotājs micro-USB, jauda domkrats, ICSP un pogu reset. Strādāt platformu jāsavieno ar datoru, izmantojot kabeli, USB, vai aktivizēt izmantojot AC / DC adapteris vai akumulators.

Atšķirībā no visiem iepriekšējiem dēļiem  ATmega32u4  ir iebūvēts atbalsts USB savienojumiem, tas ļauj jums norādīt, kā Leonardo  parādīsies, kad veidojat savienojumu ar datoru, tas var būt tastatūra, pele, virtuālā seriālā / COM portu.

Barošana

Arduino Leonardo  var darbināt, izmantojot USB savienojumu vai ārējo barošanas avotu. Automātiski tiek izvēlēts enerģijas avots.

Ārējais barošanas bloks (ne USB) var piegādāt, izmantojot sprieguma pārveidotāju AC / DC (barošanas bloks), vai akumulators.Sprieguma pārveidotājs ir savienots ar savienotāju 2,1 mm ar centrālo pozitīvā pola. Vadi no akumulatora termināliem ir saistīti ar GND un Vin barošanas savienotājs.

Platforma var strādāt ar ārējo barošanas avotu 6 V līdz 20 V. piegāžu spriegumu zem 7, 5V izejas var sniegt mazāk nekā 5 V, bet platforma var būt nestabila. Lietojot spriegumu virs 12 V sprieguma regulators var pārkarst un sabojāt kuģa. Ieteicamā klāsts 7 V līdz 12 V

Jaudas termināli:

 • VIN . Ievade tiek izmantota, lai sniegtu jaudu no ārēja avota (ja nav 5 V no USB savienotāju vai citu mainīgu barošanas avotu).Barošanas spriegums rodas ar šo secinājumu.
 • 5V . Sprieguma avots, ko izmanto, lai darbinātu mikrokontrolleru un sastāvdaļas uz kuģa. Jaudu var piegādāt no produkcijas caur VIN sprieguma regulators vai savienotāju USB, vai citos regulētos sprieguma avotu 5 V. 
 • 3V3 . Spriegums 3.3V integrētu regulatora radīts uz kuģa. Maksimālais strāvas patēriņš ir 50 mA.
 • GND . Zemes termināli.
 • IOREF . Izeja ar darba spriegums ievades / izvades kuģa. Par  Leonardo  ir 5 V. paredzēts izmantot paplašināšanas kartes vairāk pareizu izvēli darba sprieguma.
Atmiņa

ATmega32u4 mikrokontrolleru ir 32 KB flash atmiņu, no kuriem 4 KB izmanto bootloader, un 2,5 kB RAM (SRAM) un 1 KB EEPROM. (Kas var lasīt un rakstiskās ar  EEPROM bibliotēka ).

Ieejas un izejas

Katrs no 20 ciparu izejām var konfigurēt kā Leonardo ieejas vai izejas, izmantojot funkciju  pinMode () , digitalWrite () , un digitalRead () . Tie darbojas pie sprieguma 5 V Katra pin ir pull-up rezistors (atspējots pēc noklusējuma) no 20-50 kOhms un varam avots līdz 40 mA. Dažas adatas ir specializētas funkcijas:

 • Serial Bus: 0 (RX) un 1 (TX) . Izmantot, lai saņemtu (RX) un nosūta (TX) datu TTL. Šīs adatas ir saistīti ar attiecīgajiem tapas mikroshēmu sērijas autobusu ATmega32U4 USB-to-TTL. Ņemiet vērā, ka  Leonardo , klases  Serial  attiecas uz seriālo savienojumu ar USB CDC. Sērijas savienojums ar termināļiem 0 un 1, klases  Serial1.
 • TWI: 2 (SDA) un 3 (SCL) . Sazinās secinājumus caur I2C (TWI), kas tiek izmantota, lai izveidotu bibliotēku Wire.
 • Ārējo pārtraukt 2 un 3 . Šīs adatas var konfigurēt, lai iedarbinātu pārtraukt par zemu vērtību, ir pieaug vai samazinās malas, vai kad vērtības izmaiņas. Detalizētāku informāciju var atrast funkciju apraksts  attachInterrupt () .
 • PWM:. 3, 5, 6, 9, 10, 11 un 13  Jebkurš termināliem nodrošina  PWM  ar 8 biti izšķirtspēju, izmantojot analogWrite () .
 • SPI. Savienotājs ICSP  Šīs adatas Atsauksmes SPI, kas izmanto  SPI bibliotēka . Lūdzu, ņemiet vērā, ka secinājumi Leonardo SPI nav šķīries ciparu ievades / izvades, kā tas bija iepriekšējās versijās Arduino kontrolieriem.
 • LED:. 13  Built-in LED savienots ar digitālo pin 13. Ja vērtība produkcijas tiek turēts liels, LED gaismas. 
 • Analog izejvielas: A0-A5, A6-A11 (uz digitālo termināļiem 4, 6, 8, 9, 10 un 12). Leonardo ir 12 analogās ieejas, marķēti A0 līdz A11.Visi anadogovye ieejas var darboties ciparu ievades / izvades. Ieejas a0 uz A5 sakrīt ar analogās ieejas  ANO . Ieejas no A6 līdz A11 uz digitālo termināļiem 4, 6, 8, 9, 10 un 12, attiecīgi. Rareshenie analogās ieejas - 10 biti, ti, 1024 dažādas vērtības.Noklusējuma vērtība analogās ieejas tiek mērīts no zemes (0) 5 volti, augšējā robeža diapazonā var mainīt, izmantojot Aref ievadi un  analogReference ()  funkciju.

Papildu pāris tapas platformas:

 • Aref.  Atsauce spriegums analogās ieejas. Lieto kopā ar  analogReference () .
 • Reset.  Vājš signāls pin nodzēš mikrokontrolleru. Parasti izmanto, lai savienotu reset pogu uz paplašināšanas karti, slēdzot piekļuvi pogu uz kuģa Arduino.

Pievērsiet uzmanību uz saikni starp termināliem  un ostām Arduino ATmega328 .

Saite

Platformas  Arduino Leonardo  var sazināties ar datoru, cits Arduino vai citu mikrokontrolleri vairākos veidos. ATmega32U4 atbalstīt sērijas UART TTL (5V), digitālās piespraudes 0 (RX) un 1 (TX). ATmega32U4 var arī organizēt virkni savienojumu ar programmu sānos ar datoru, izmantojot USB, lai tie "sazināties" ar kuģa, izmantojot virtuālo COM portu. Leonardo c izmantojot standarta draiverus USB COM (nepieciešams Windows. Inf failu) var pieslēgt kā USB 2.0 ustroytvo. Uzraudzība sērijas autobusu (Serial Monitor)  Arduino izstrādes vide ļauj nosūtīt un saņemt īsziņas datus, kad izveidots savienojums ar platformu. RX un TX LED uz platformas mirgos datu pārsūtīšanas laikā, izmantojot USB savienojumu (bet ne tad, ja, izmantojot seriālo komunikāciju, izmantojot tapas 0 un 1). 

SoftwareSerial bibliotēka ļauj secīgiem sakariem uz jebkura digitālajām izejām Leonardo.

ATmega32U4 atbalsta saskarnes I2C (TWI) un SPI. Arduino Programmatūra ietver Wire bibliotēku lietojamību autobusu I2C. SPI var izmantot  SPI bibliotēkā .

Arduino Leonardo spēj noteikt, kad savienojums ar datoru, kā ierīces peli vai tastatūru. Šī režīma vadība, izmantojot klases tastatūru un peli.

Programmēšana

Programmēt pa programmatūras platformas Arduino. No izvēlnes  Rīki> Board  izvēlēts «Arduino Leonardo» (saskaņā ar noteikto mikrokontrolleru). Sīkāka informācija ir  direktorijā  un  instrukcijām .

Microcontroller ATmega32U4 par Leonardo nāk ar ierakstītu iekrāvējs oproschayuschim Ierakstīt jaunu programmu, neizmantojot ārējo aparatūras programmētājs. Komunikācija notiek protokols AVR109.

Jūs varat arī apiet bootloader un programmēt mikrokontrolleru caur secinājumi ICSP (in-circuit programmu). Detalizētu informāciju var atrast  šajā rokasgrāmatā .

Automātiskā (Software) Reset

Leonardo  izstrādāti tādā veidā, ka pirms rakstīšanas jauno kodu, programmas restart Arduino īstenota uz datora, nevis nospiežot pogas uz platformas. Restart iedarbināta, kad virtuālā CDC COM ports ir atvērts 1200 bodi, un pēc tam aizver. Kad tas notiek, mikroprocesora iet atsākt lielisks USB savienojumu. Pēc reboot sāk boot loader (butloder) un paliek aktīva apmēram 8 sekundes. Iekrāvējs var arī ierosināt, nospiežot Reset. Ņemiet vērā, ka tad, kad strāvas padeve kontrolieris uzreiz ieņēmumus ielādes lietotāja programmu bez izpildes iekrāvējs.

Pašreizējais aizsardzības USB savienotājs

In  Arduino Leonardo  integrēta pašatjaunošanās drošinātāju (automātisko), kas aizsargā datoru USB portu īssavienojumu un pārslodzes. Lai gan gandrīz visi datori ir šo aizsardzību, tomēr tas drošinātājs sniedz papildu barjeru. Drošinātājs srabatyvat kad pašreizējais 500 mA USB portu un atver ķēdes, kamēr normālu straumes netiks nevainojami atjaunotas.

Fiziskās īpašības

PCB lielums līdz Leonardo 6,9-5,3 cm USB savienotājs un barošanas savienotājs pārsniedz šo izmēriem. Četri caurumi kuģa ļauj nodrošināt to virsmas. Attālums starp digitālo termināļiem 7 un 8 ir vienāds ar 0,4 cm, lai gan cita secinājumiem, tas ir 0,25 cm

Mikrokontrolleru:
ATmega32u4
Darba spriegums:
5V
Līdzstrāva caur ieeju / iziešana:
40 mA
Līdzstrāva secinājumam 3.3 V:
50 мА
Ciparu Ieejas / Iziešanas:
20
PIM:
7
Analogas ieejas:
12
Flash-atmiņa:
32 KB
SRAM:
2 KB
Bootloader:
4 KB
EEPROM:
1 KB
Taktu biežums:
16 MHz
USB kabelis:
Komplektā
Izmērs:
6,9 x 5,3 cm
Marka:
Arduino
No reviews

16 citi produkti tajā pašā kategorijā:

Produkts ir pievienots vēlmju sarakstam
Produkts pievienots salīdzināšanai.

Mūsu interneta vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfaili palīdz nodrošināt pienācīgu vietnes darbību un tās pilnveidošanu, tāpēc obligātie sīkfaili (tehniskie, funkcionālie un analītiskie) tiek instalēti automātiski. Lai individualizētu jūsu sērfošanas pieredzi un sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši jums, tīmekļa vietnē tiek izmantoti arī mērķa sīkfaili. Nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat mērķa sīkfailu instalēšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atsaukt jebkurā laikā, nomainot sava interneta pārlūka iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk informācijas – sīkfailu politikā