Nano 3.0 (Arduino comp.)
Nano 3.0 (Arduino comp.)
Nano 3.0 (Arduino comp.)
Nano 3.0 (Arduino comp.)
Nano 3.0 (Arduino comp.)
Nano 3.0 (Arduino comp.)
Nano 3.0 (Arduino comp.)
Nano 3.0 (Arduino comp.)
Nano 3.0 (Arduino comp.)
Nano 3.0 (Arduino comp.)

Nano V3.0 CH341SER MiniUSB

ATmega328 / 16 МГц / Flash ROM 32 кБ

00008
Nav noliktavā
7,80 €

(7,00 € gb. / шт.)


 
Pārskats

Platforma Nano, būvēts uz mikrokontrolleru ATmega328 (Arduino Nano 3.0), ir maza izmēra, un to var izmantot laboratorijās. Tā ir līdzīga funkcionalitāti Arduino Duemilanove, bet atšķiras montāža. Atšķirība ir tā, ja nav strāvas savienotāju un līdzstrāvas darbību, izmantojot kabeli Mini-B USB.

Barošana:

Arduino Nano var barošanu caur savienojumu Mini-B USB, vai neregulēta 6-20 V (spaile 30), vai tiek regulēts 5 V (pin 27), ārējo barošanas avotu. Automātiski izvēlas avots ar augstāko spriegumu.

FTDI FT232RL chip saņem enerģiju tikai tad, ja pati platforma ir powered by USB. Tādējādi, braucot uz ārējām (ne-USB), nebūs spriegums 3.3 V radīts mikroshēma FTDI, bet RX un TX LED mirgot tikai tad, kad augsta signāla klātbūtne uz adatas 0 un 1.

Atmiņa

ATMEGA168 ir 16 KB flash atmiņas glabāšanas programmas kodu un mikrokontrolleru ATmega328, savukārt, ir 32KB (gan 2 KB tiek izmantota, lai uzglabātu boot loader.) ATMEGA168 ir 1 KB SRAM un 512 baitu EEPROM (kas var lasīt un rakstiskās ar  EEPROM bibliotēkā ), un ATmega328 - 2 KB SRAM un 1 KB EEPROM.

Ieejas un izejas

Katrs no 14 ciparu adatas Nano, izmantojot funkciju  pinMode () ,  digitalWrite () , un  digitalRead () , var konfigurēt kā izejas vai ieejas. Tie darbojas pie sprieguma 5 V Katra pin ir pull-up rezistors (atvienots pēc noklusējuma) no 20-50 kOhms un varam avots līdz 40 mA. Dažas adatas ir specializētas funkcijas:

  • Serial Bus: 0 (RX) un 1 (TX).  Izmanto, lai saņemtu (RX) un nosūta (TX) datu TTL. Šīs adatas ir savienotas ar atbilstošajiem tapas chip seriālās kopnes FTDI USB-to-TTL.
  • Ārējie Pārtraukumi:. 2 un 3  Šīs adatas var konfigurēt, lai iedarbinātu pārtraukt par zemu vērtību, pieaug vai samazinās malu, vai ja vērtības izmaiņas. Detalizētāku informāciju var atrast funkciju apraksts attachInterrupt ().
  • PWM:. 3, 5, 6, 9, 10, 11 un  jebkurš no termināļiem nodrošina PWM izšķirtspēju 8 biti, izmantojot analogWrite ().
  • SPI: 10 (SS), 11 (MOSI), 12 (miso), 13 (SCK) . Šīs adatas Atsauksmes SPI, kas, kaut arī sniedz pamata aparatūras, nav iekļauts valodā Arduino.
  • LED:. 13  Built-in LED savienots ar digitālo pin 13. Ja vērtība produkcijas tiek turēts liels, LED gaismas. 

Uzstādītas uz platformas Nano 8 analogās ieejas, 10-bit izšķirtspēju (ti, 1024 dažādas vērtības). Standarta secinājumi ir mērīšanas diapazonā līdz 5 attiecībā uz zemi, tomēr ir iespējams mainīt augšējo robežu ar funkciju analogReference (). Daži secinājumi ir papildu funkcijas:

  • I2C. 4 (SDA) un 5 (SCL)  Ar secinājumiem komunicē I2C (TWI). Lai izveidotu bibliotēku lieto Wire (informācijas, apmeklējiet Elektroinstalācijas).

Papildu pāris tapas platformas:

  • Aref.  Atsauce spriegums analogās ieejas. Lieto kopā ar analogReference ().
  • Reset . Zems līmenis signāls pin nodzēš mikrokontrolleru. Parasti izmanto, lai savienotu reset pogu uz paplašināšanas karti, slēdzot piekļuvi pogu uz kuģa Arduino.

Ņemiet vērā  saikni starp Arduino tapas un ATMEGA168 ostām .

Saite

Platformas Arduino Nano ir vairākas ierīces, lai sazinātos ar datoru, cits Arduino, vai citiem mikrokontrolleri. ATMEGA168 un ATmega328 atbalstīt sērijas UART TTL (5V), digitālās piespraudes 0 (RX) un 1 (TX). Uzstādīts uz kuģa FTDI FT232RL mikroshēmu vada saskarni, izmantojot USB, autovadītājiem un FTDI (iekļauts Arduino) nodrošina virtuālo COM portu uz datora programmu. Uzraudzība seriālā kopne (Serial Monitor) programma Arduino ļauj sūtīt un saņemt teksta datus, kad izveidots savienojums ar platformu. RX un TX LED uz platformas mirgo, nosūtot datus, izmantojot FTDI mikroshēma vai USB savienojumu (bet ne tad, ja, izmantojot seriālo komunikāciju, izmantojot tapas 0 un 1). 

SoftwareSerial bibliotēka ļauj sērijas paziņojumu par kādu no digitālās izejas Nano.

ATMEGA168 un ATmega328 atbalsta saskarnes I2C (TWI) un SPI. Arduino Programmatūra ietver Wire bibliotēku lietojamību autobusu I2C. Plašāka informācija ir pieejama dokumentācijā. Lai izmantotu SPI, attiecas uz tehniskajiem datiem ATMEGA168 un ATmega328.

Programmēšana

Programmēt pa programmatūras platformas Arduino. No izvēlnes Rīki> Board izvēlēts «Arduino Diecimila, Duemilanove vai Nano w / ATMEGA168» vai «Arduino Duemilanove vai Nano w / ATmega328» (saskaņā ar noteikto mikrokontrolleru). Detalizētāku informāciju var atrast rokasgrāmatas un instrukcijas.

ATMEGA168 un ATmega328 tiek piegādāti ar ierakstītu iekrāvēju, atvieglojot ienākšanu jaunu programmu, neizmantojot ārējo aparatūras programmētājs. Komunikācija notiek sākotnējo protokolu STK500.

Jūs varat arī apiet bootloader un programmu mikrokontrolleru caur termināli bloķēt ICSP (in-circuit programmēšanu). Sīkāku informāciju var atrast šajā rokasgrāmatā.

Automātiskā (Software) Reset

Nano veidota tā, lai jauno kodu pirms ierakstīšanas restarta ar šo programmu veikto, nevis nospiežot pogu uz platformas. Viena no līnijām FT232RL, datu plūsmas kontroles (DTR), kas saistīti ar to, lai noslēgtu pārstartēt ATMEGA168 or ATmega328 izmantojot 100 nF kondensators. Aktivizēšana šī līnija ir piegādes zema līmeņa signāls, nodzēš mikrokontrolleru. Programma Arduino, izmantojot šo funkciju, lai augšupielādēt kodu, nospiežot augšupielādēt Arduino vidē. Iesniegšana zema līmeņa signālu DTR jāsaskaņo ar sākuma rakstot kodu, kas samazina profila taimautu.

Funkcija ir vēl viens pieteikums. Reload Nano notiek katru reizi, kad veidojat savienojumu ar Arduino programmu datorā, kurā darbojas Mac X vai Linux (caur USB). Turpmāk puse otrā pēc reboot bootloader darbiem. Programmēšanas krustošanās Pirmajās pāris baitu kodu, lai izvairīties no nepareizu datu platformu (visi izņemot kodu jaunās programmas). Ja Jums ir atkļūdošanas vienu skici ierakstīts platformas konfigurācijas vai citu datu, kad tā pirmo reizi sāk, pārliecinieties, ka programma datorā gaida sekundi pirms datu pārsūtīšanai.

Mikrokontrolleru:
ATmega328
Darba spriegums:
5V
Līdzstrāva caur ieeju / iziešana:
40 mA
Ciparu Ieejas / Iziešanas:
14
PIM:
6
Analogas ieejas:
8
Flash-atmiņa:
32 KB
SRAM:
1 KB
Bootloader:
2 KB
EEPROM:
1 KB
Taktu biežums:
16 MHz
USB kabelis:
Komplektā
Izmērs:
1.85 см x 4.2 см
Marka:
Funduino
No reviews

Jums arī varētu patikt

16 citi produkti tajā pašā kategorijā:

Produkts ir pievienots vēlmju sarakstam
Produkts pievienots salīdzināšanai.

Mūsu interneta vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfaili palīdz nodrošināt pienācīgu vietnes darbību un tās pilnveidošanu, tāpēc obligātie sīkfaili (tehniskie, funkcionālie un analītiskie) tiek instalēti automātiski. Lai individualizētu jūsu sērfošanas pieredzi un sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši jums, tīmekļa vietnē tiek izmantoti arī mērķa sīkfaili. Nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat mērķa sīkfailu instalēšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atsaukt jebkurā laikā, nomainot sava interneta pārlūka iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk informācijas – sīkfailu politikā