Prototype Shield v5
Prototype Shield v5
Prototype Shield v5
Prototype Shield v5
Prototype Shield v5
Prototype Shield v5

MEGA Prototype Shield v3

Paplašināšana prototipu plata (Arduino Mega)

00079
Nav noliktavā
3,80 €


 

Prototyping board par Arduino paredzētas dažādiem projektiem, kas prasa prototipu. Tas var būt saistīts tieši ar Arduino saderīgu kontrolieris. Jūs varat izmantot šo karti par ātru un drošu stiprinājuma materiālam vai kontaktus ar lodēšanu.

MEGA ProtoShield V3prototype expansion board adopts PCB immersion gold process, the motherboard golden square pad spacing, welding components more convenient;SOP28patch element package, Arduino electronic enthusiasts more handy, will not be bound by in-line components; the board can not only be seamless docking to ArduinoMEGA controller, direct components are soldered to the top, to complete a variety of prototype circuit, can also paste Mini bread board, through the7 color jumper to complete a variety of circuit experiment board integration, power indicator light and a status indicator, and a reset button, easy to learn Arduino MEGA controller preferred prototype expansion board.

PCB using the finest immersion gold process

Distribution of white bread board, makes it easy for you to do the experiment

Izmērs:
7.0 cm x 5.5 cm x 1.9 cm
Svārs:
31 g
No reviews

Jums arī varētu patikt

16 citi produkti tajā pašā kategorijā:

Produkts ir pievienots vēlmju sarakstam
Produkts pievienots salīdzināšanai.

Mūsu interneta vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfaili palīdz nodrošināt pienācīgu vietnes darbību un tās pilnveidošanu, tāpēc obligātie sīkfaili (tehniskie, funkcionālie un analītiskie) tiek instalēti automātiski. Lai individualizētu jūsu sērfošanas pieredzi un sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši jums, tīmekļa vietnē tiek izmantoti arī mērķa sīkfaili. Nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat mērķa sīkfailu instalēšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atsaukt jebkurā laikā, nomainot sava interneta pārlūka iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk informācijas – sīkfailu politikā