Pro Mini 328 (Arduino comp.)
Pro Mini 328 (Arduino comp.)
Pro Mini 328 (Arduino comp.)
Pro Mini 328 (Arduino comp.)
Pro Mini 328 (Arduino comp.)
Pro Mini 328 (Arduino comp.)
Pro Mini 328 (Arduino comp.)
Pro Mini 328 (Arduino comp.)
Pro Mini 328 (Arduino comp.)
Pro Mini 328 (Arduino comp.)

ProMini 328

Mini ATmega328 (128) / 16 МГц / Flash ROM 16 кБ / 5V

00009
Nav noliktavā
5,00 €


 
Pārskats

Arduino Pro Mini mikrokontrolleru būvēts Mini ATmega328 (ATmega128). Tas ir 14 digitālās ieejas un izejas (no kuriem 6 var izmantot kā PWM produkciju), 6 analogās ieejas, rezonatoru, reset pogu, un caurumus montāžas tapu. Sešu tapas var tikt savienots ar kabeļu vai FTDI valdes Sparkfun pārveidotāju, lai nodrošinātu enerģiju un saziņu, izmantojot USB.  

Arduino Pro Mini ir paredzēts nepastāvīga ierīkošanai objektu vai artefaktus. Valde nāk bez samontēta galvenes, kas ļauj lietotājiem piemērot savus secinājumus un savienotāji. Pinout saderīgs ar platformu Arduino Mini.

Pārtika

Arduino Pro Mini var darbināt: izmantojot kabeli FTDI, vai uz kuģa pārveidotājs, vai no regulētā elektroenerģijas piegādi 5 V ar PIN VCC, vai no neregulētā avota caur termināļa RAW.

Jaudas termināli:

  • RAW . Lai pievienotu neregulētu spriegumu.
  • VCC . Pieslēgties regulēto 5V
  • GND.  Secinājumi zemes.
Atmiņa

Mini ATmega328 mikrokontrolleru ir 16 KB flash atmiņu, lai uzglabātu kodu (no kuriem 2 KB izmanto bootloader), 1 KB SRAM un 512 baitu EEPROM (ko var izlasīt un rakstiski  , izmantojot EEPROM bibliotēka ).

Ieejas un izejas

Katrs no 14 ciparu tapas uz Pro, izmantojot funkciju  pinMode ()digitalWrite () , un  digitalRead () , var konfigurēt kā izejas vai ieejas. Tie darbojas ar spriegumu 3,3 V Katra pin ir pull-up rezistors (atvienots pēc noklusējuma) no 20-50 kOhms un varam avots līdz 40 mA. Dažas adatas ir specializētas funkcijas:

  • Serial Bus: 0 (RX) un 1 (TX) . Izmantot, lai saņemtu (RX) un nosūta (TX) datu TTL. Šie secinājumi ir savienojums ar secinājumiem TX-0 un RX-1 bloka sešām secinājumus.
  • Ārējo pārtraukt 2 un 3 . Šīs adatas var konfigurēt, lai iedarbinātu pārtraukt par zemu vērtību, ir pieaug vai samazinās malas, vai kad vērtības izmaiņas. Detalizētāku informāciju var atrast funkciju apraksts attachInterrupt ().
  • PWM: 3, 5, 6, 9, 10 un 11 . Kāds no atzinumiem nodrošina PWM 8-bit izšķirtspēju, izmantojot analogWrite () .
  • SPI: 10 (SS), 11 (MOSI), 12 (miso), 13 (SCK) . Šīs adatas Atsauksmes SPI, kas, kaut arī sniedz pamata aparatūras, nav iekļauts valodā Arduino.
  • LED: 13 . Built-in LED pieslēgts ciparu pin 13. Ja vērtība produkcijas tiek turēts liels, LED gaismas. 

Platforma Pro Mini ir 6 analogās ieejas, katrs 10 bitu izšķirtspēju (ti, 1024 dažādas vērtības). Četri no tiem atrodas pie perona malu un pārējām divām (ieejas 4 un 5), tuvāk centram. Mērījums ir no zemes līdz VCC. Daži secinājumi ir papildu funkcijas:

  • I2C: 4 (SDA) un 5 (SCL) . Sazinās secinājumus caur I2C (TWI), kas tiek izmantota, lai izveidotu bibliotēku Wire.

Ir papildus izeja uz platformas:

  • Reset . Zems līmenis signāls pin nodzēš mikrokontrolleru. Parasti izmanto, lai savienotu reset pogu uz paplašināšanas karti, slēdzot piekļuvi pogu uz kuģa Arduino.

Ņemiet vērā  saikni starp Arduino tapas un ATMEGA168 ostām .

Saite

Platformas Arduino Pro Mini ir vairākas ierīces, lai sazinātos ar datoru, cits Arduino, vai mikrokontrollerami.ATmega168 atbalsta sērijas UART TTL, digitālās piespraudes 0 (RX) un 1 (TX). Uzraudzība seriālā kopne (Serial Monitor) programma Arduino ļauj sūtīt un saņemt īsziņas datu savienojumu, izmantojot USB.

SoftwareSerial bibliotēka ļauj secīgiem sakariem uz jebkura digitālo izeju Pro Mini.

Programmēšana

Programmēt pa programmatūras platformas Arduino. Sīkāka informācija  ir direktorijā  un instrukcijas.

Mini ATmega328 mikrokontrolleru nāk ar ierakstītu iekrāvēju, atvieglojot ienākšanu jaunu programmu, neizmantojot ārējo aparatūras programmētājs. Komunikācija notiek sākotnējo protokolu STK500.

Jūs varat arī apiet bootloader un programmas Mini ATmega328 izmantojot ārēju programmētājs. Sīkāku informāciju var atrast šajā rokasgrāmatā.

Automātiskā (Software) Reset

Arduino Pro Mini ir konstruētas tādā veidā, ka pirms rakstīt jaunu kodu īstenota atsāktu pati programma, nevis nospiežot pogu uz platformas. Viens no secinājumu par bloku sešu pins ir savienots ar atgriezes līniju Mini ATmega328 mikrokontrolleru caur 100 nF. Šī pin ir saistīts ar vienu no līnijām plūsmas kontroles pārveidotājs USB-to-sērijas, kas saistīti ar vienību: RTS līnijas, lai, izmantojot FTDI kabeli vai DTR līniju, ja jūs izmantojat pārveidotājs Sparkfun. Aktivizēšana šī līnija ir piegādes zema līmeņa signāls, nodzēš mikrokontrolleru. Programma Arduino, izmantojot šo funkciju, lai augšupielādēt kodu, nospiežot augšupielādēt Arduino vidē. Iesniegšana zema līmeņa signālu reset līnijas saskaņots ar sākuma rakstot kodu, kas samazina profila taimautu.

Funkcija ir vēl viens pieteikums. Reboot Pro Mini notiek katru reizi, kad veidojat savienojumu ar Arduino programmu datorā, kurā darbojas Mac X vai Linux (caur USB). Turpmāk puse otrā pēc reboot bootloader darbiem. Programmēšanas krustošanās Pirmajās pāris baitu kodu, lai izvairīties no nepareizu datu platformu (visi izņemot kodu jaunās programmas). Ja Jums ir atkļūdošanas vienu skici ierakstīts platformas konfigurācijas vai citu datu, kad tā pirmo reizi sāk, pārliecinieties, ka programma datorā gaida sekundi pirms datu pārsūtīšanai.

Fiziskās īpašības

Izmēri PCB Pro Mini 1,8 x3, 3 cm

Mikrokontrolleru:
Mini ATMEGA328
Darba spriegums:
5V
Līdzstrāva caur ieeju / iziešana:
40 mA
Ciparu Ieejas / Iziešanas:
14
PIM:
6
Analogas ieejas:
6
Flash-atmiņa:
16 KB
SRAM:
1 KB
Bootloader:
2 KB
EEPROM:
512 B
Taktu biežums:
16 MHz
USB kabelis:
Nav komplektā
Izmērs:
1,8х3,3 см.
Marka:
Funduino
No reviews

16 citi produkti tajā pašā kategorijā:

Produkts ir pievienots vēlmju sarakstam
Produkts pievienots salīdzināšanai.

Mūsu interneta vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfaili palīdz nodrošināt pienācīgu vietnes darbību un tās pilnveidošanu, tāpēc obligātie sīkfaili (tehniskie, funkcionālie un analītiskie) tiek instalēti automātiski. Lai individualizētu jūsu sērfošanas pieredzi un sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši jums, tīmekļa vietnē tiek izmantoti arī mērķa sīkfaili. Nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat mērķa sīkfailu instalēšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atsaukt jebkurā laikā, nomainot sava interneta pārlūka iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk informācijas – sīkfailu politikā