Ethernet Shield W5100 R3
Ethernet Shield W5100 R3
Ethernet Shield W5100 R3
Ethernet Shield W5100 R3
Ethernet Shield W5100 R3
Ethernet Shield W5100 R3
Ethernet Shield W5100 R3
Ethernet Shield W5100 R3
Ethernet Shield W5100 R3
Ethernet Shield W5100 R3

Ethernet Shield W5100 R3

Ethernet Shield nodrošina pieslēgšanu pie interneta

00013
Nav noliktavā
9,90 €


 

(Mašīntulkojums)

Ethernet Shield - ir izplešanās karti, kas ir uzstādīta uz augšu no  Arduino . Tas dod jums iespēju darboties kā tīkla ierīci un sazināties, izmantojot vadu tīklu, ar tiem pašiem ierīcēm uz parastajiem datoriem, printeriem, pakalpojumu internetā un citiem tīkla resursiem. Šo jaunāko versiju kartes: Ethernet Shield REV3, viņa, atšķirībā no tā priekšgājēja, un virkni neformālu klonu ir pilnībā savietojama ar  Arduino Mega 2560 .

Padome ir balstīts uz mikroshēmu WIZnet W5100, kas atbalsta gan TCP un UDP protokolus. Atvērt vienlaicīgi var būt līdz pat četriem savienojumiem.

Valde ir standarta 8P8C (arī kļūdaini sauc RJ45) Ethernet portu savienojumam ar tīklu, izmantojot  plāksteris vadu vītā pāra  un virkni kontaktus, lai izveidotu savienojumu ar Arduino. Sazināties savā starpā un Arduino Ethernet Shield izmanto tapas 4 th un 10 th līdz 13 th, tāpēc, izmantojot tos citiem mērķiem, piedaloties paplašināšanas karti nav iespējama. Visi citi pins ir saistīti pamatplatei tieši, proti, faktiski ir "paplašinājumi".

Programmēšana izmanto tīkla bibliotēka «Ethernet»  no standarta izplatīšanu. Wiki var atrast  piemērus programmu , kas palīdzēs jums ātri apgūt pagarinājumu. Arī piemēri programmu uzcelta Arduino IDE.

Valde ievietots slots flash card formātā micro-SD, ko var izmantot, lai saglabātu resursus, kas sadalītas visā tīklā. , Kas mijiedarbojas ar SD karti var izmantot bibliotēkas  stfatlib .

Atbild būvēts šādus rādītājus:

  • PWR  gaismas stràvu
  • LINK  iedegas, ja tīkls ir pieejams. Mirgo, kad saņemt un nodot datus
  • FULLD  lukturi, ja uzstādīta duplex savienojums. Tas ir iespējams, vienlaicīga pārraide un uztveršana.
  • 100M  lit kad savienojums tiek veikts 100 Mbit / s (nevis 10 Mbit / s)
  • RX  mirgo saņemot datus
  • TX  mirgo datu pārsūtīšanas laikā
  • COLL  mirgo, kad sadursmes notiek tīklā. Tas ir, kad puse duplex divas ierīces mēģina vienlaikus nosūta paketi.

Ir arī reset poga savienots pamatplatei tā, ka, pārlādēt abas ierīces.

No reviews

Jums arī varētu patikt

16 citi produkti tajā pašā kategorijā:

Produkts ir pievienots vēlmju sarakstam
Produkts pievienots salīdzināšanai.

Mūsu interneta vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfaili palīdz nodrošināt pienācīgu vietnes darbību un tās pilnveidošanu, tāpēc obligātie sīkfaili (tehniskie, funkcionālie un analītiskie) tiek instalēti automātiski. Lai individualizētu jūsu sērfošanas pieredzi un sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši jums, tīmekļa vietnē tiek izmantoti arī mērķa sīkfaili. Nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat mērķa sīkfailu instalēšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atsaukt jebkurā laikā, nomainot sava interneta pārlūka iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk informācijas – sīkfailu politikā