Mega 2560 rev.3 (Arduino comp.)
Mega 2560 rev.3 (Arduino comp.)
Mega 2560 rev.3 (Arduino comp.)
Mega 2560 rev.3 (Arduino comp.)
Mega 2560 rev.3 (Arduino comp.)
Mega 2560 rev.3 (Arduino comp.)
Mega 2560 rev.3 (Arduino comp.)
Mega 2560 rev.3 (Arduino comp.)

Mega 2560 R3 (CH340G)

Mikrodators kontrolēt elektroniskās ierīces uz ATmega2560 procesora bāzes ar biežumu 16 MhZ un Flash ROM 256 kB

00006
Nav noliktavā
14,50 €

(14,50 € gb. / шт.)


 

Funduino Mega 2560 100% precīza oriģināla kopija Arduino Mega 2560 R3.

Arduino Mega pamatā mikrokontrolleru ATmega2560 ( datu lapas ). Valde ir 54 digitālās ieejas / izejas (no kuriem 14 var izmantot kā PWM produkciju), 16 analogās ieejas, 4 sērijas ostās, UART, 16 MHz kristāla oscilatoru, USB savienotājs, strāvas savienotājs ICSP un reset pogu. Strādāt platformu jāsavieno ar datoru, izmantojot USB kabeli vai piegādes jaudu, izmantojot adapteri, AC / DC, vai akumulatoru. Arduino Mega 2560 ir saderīga ar visām paplašināšanas kartēm izstrādātas platformas  Uno  vai  Duemilanove .

 

Pārtika

Arduino Mega var darbināt vai nu ar savienojumu, izmantojot USB, vai no ārēja strāvas avota. Automātiski tiek izvēlēts enerģijas avots.

Ārējais barošanas bloks (ne USB) var piegādāt, izmantojot sprieguma pārveidotāju AC / DC (barošanas bloks), vai akumulators.Sprieguma pārveidotājs ir savienots ar savienotājs 2.1 mm, pozitīvā pola uz centrālo kontaktu. Vadi no akumulatora termināliem ir saistīti ar GND un Vin barošanas savienotājs (jauda). 

Platforma var strādāt ar ārējo barošanas avotu 6 V līdz 20 V. piegāžu spriegumu zem 7, 5V izejas var sniegt mazāk nekā 5 V, bet platforma var būt nestabila. Lietojot spriegumu virs 12 V sprieguma regulators var pārkarst un sabojāt kuģa. Ieteicamā klāsts 7 V līdz 12 V

Maksa Mega2560, atšķirībā no iepriekšējās versijas kartes, nelietojiet FTDI USB mikrokontrolleru. Datu apmaiņu, izmantojot USB mikrokontrolleru izmanto Atmega8U2, ieprogrammēts kā pārveidotājs USB-to-sērijas.

Jaudas termināli:

 • VIN . Ievade tiek izmantota, lai sniegtu jaudu no ārēja avota (ja nav 5 V no USB savienotāju vai citu mainīgu barošanas avotu).Barošanas spriegums rodas ar šo secinājumu. Ja ir apgādāts ar elektroenerģiju savienotāja 2.1mm, tad tas input var piegādāt.
 • 5V . Sprieguma avots, ko izmanto, lai darbinātu mikrokontrolleru un sastāvdaļas uz kuģa. Jaudu var piegādāt no produkcijas caur VIN sprieguma regulators vai savienotāju USB, vai citos regulētos sprieguma avotu 5 V. 
 • 3V3.  spriegums ir 3.3V FTDI čipu radīts uz platformas. Maksimālais strāvas patēriņš ir 50 mA.
 • GND.  Secinājumi zemes.
Atmiņa

Mikrokontrolleru ATmega2560 ir 256 KB flash atmiņu, lai uzglabātu kodu (4 KB tiek izmantota bootloader), 8 KB SRAM un 4 KB EEPROM (kuru var lasīt un rakstiskās ar  EEPROM bibliotēkā ).

Ieejas un izejas

Katrs no 54 digitālo tapām par mega, izmantojot funkciju  pinMode () ,  digitalWrite () , un  digitalRead () , var konfigurēt kā izejas vai ieejas. Tie darbojas pie sprieguma 5 V Katra pin ir pull-up rezistors (atvienots pēc noklusējuma) no 20-50 kOhms un varam avots līdz 40 mA. Dažas adatas ir specializētas funkcijas:

 • Serial Bus 0 (RX) un viens (TX), seriālā kopne 1 19 (RX) un 18 (TX), Serial Bus 2 17 (RX) un 16 (TX),  seriālā kopne 3 15 (RX), un 14 (TX). Izmantot, lai saņemtu (RX) un nosūta (TX) datu TTL. Pins 0 un 1 ir savienots ar attiecīgo termināli chip Serial Bus ATmega8U2.
 • Ārējo pārtraukt 2 (pārtraukt 0) 3 (pārtraukt 1), 18 (pārtraukt 5), 19 (pārtraukt 4), 20 (pārtraukt 3) un 21 (pārtraukt 2).  Šīs adatas var konfigurēt, lai iedarbinātu pārtraukt vai zema vērtība pieaug vai samazinās mala, vai vērtības izmaiņas. Detalizētāku informāciju var atrast funkciju apraksts attachInterrupt ().
 • PWM. 0 līdz 13  Jebkurš termināliem sniedz PWM izšķirtspēju 8 biti, izmantojot  analogWrite () .
 • SPI:. 50 (miso), 51 (MOSI), 52 (SCK), 53 (SS)  Tie pins Ziņojums SPI, piemēram, izmantojot  SPI bibliotēka . SPI arī secinājumus var iegūt uz bloka ICSP, kas ir saderīgs ar platformām Uno, Duemilanove un Diecimila.
 • LED:. 13  Built-in LED savienots ar digitālo pin 13. Ja vērtība produkcijas tiek turēts liels, LED gaismas.  
 • I2C. 20 (SDA) un 21 (SCL)  Ar secinājumiem komunicē I2C (TWI). Izmanto, lai izveidotu bibliotēku Wire  (informācijas, apmeklējiet Elektroinstalācijas). Pinout uz perona nav saskaņoti ar Mega Duemilanove vai Diecimila.

Mega2560 platforma ir 16 analogās ieejas, katrs 10 bitu izšķirtspēju (ti, 1024 dažādas vērtības). Standarta secinājumi ir mērīšanas diapazonā līdz 5 attiecībā uz zemi, tomēr ir iespējams mainīt augšējo robežu, ko Aref pin un funkciju analogReference ().

Papildu pāris tapas platformas:

 • Aref.  Atsauce spriegums analogās ieejas. Lieto kopā ar  analogReference () .
 • Reset.  Vājš signāls pin nodzēš mikrokontrolleru. Parasti izmanto, lai savienotu reset pogu uz paplašināšanas karti, slēdzot piekļuvi pogu uz kuģa Arduino.
Saite

Platformas Arduino Mega2560 vairākas vienības, lai sazinātos ar datoru, cits Arduino, vai citu mikrokontrolleri. ATmega2560 atbalsta 4-port sērijas datu UART par TTL. Uzstādīts uz mātesplatē chip ATmega8U2 vada vienu no saskarnes caur USB, kas nodrošina virtuālo COM portu uz datorprogrammām (mašīnas darbojas Windows uprovlenie pareizi strādāt ar virtuālo COM portu neobohodim. Inf failu sistēma, kas balstīta uz Linux un OSX, automātiski nosaka COM ports). Serial Bus uzraudzības lietderība (Serial Monitor) Arduino izstrādes vide ļauj jums nosūtīt un saņemt teksta datus, kad izveidots savienojums ar platformu. RX un TX LED uz platformas mirgo, nosūtot datus, izmantojot ATmega8U2 mikroshēmas un USB savienojums (bet ne tad, ja, izmantojot seriālo komunikāciju, izmantojot tapas 0 un 1). 

Bibliotēka  SoftwareSerial  ļauj sērijas paziņojumu par jebkuru digitālās izejas Mega2560.

ATmega2560 atbalsta saskarnes I2C (TWI) un SPI. Arduino Programmatūra ietver Wire bibliotēku lietojamību autobusu I2C.Plašāka informācija ir pieejama tīmekļa vietnē  Elektroinstalācijas . Komunikācijas SPI, ko izmanto SPI bibliotēka .

Programmēšana

Platforma programmēt caur IDE Arduino. Sīkāka informācija ir  direktorijā un instrukcijām .

ATmega2560 mikrokontrolleru nāk ar ierakstītu iekrāvēju, atvieglojot ienākšanu jaunu programmu, neizmantojot ārējo aparatūras programmētājs. Komunikācija notiek sākotnējo protokolu STK500.

Jūs varat arī apiet bootloader un programmu mikrokontrolleru caur termināli bloķēt ICSP (in-circuit programmēšanu).  Sīkāka informācija  ir šajā rokasgrāmatā.

Kods, lai kontrolieris firmware ATmega8U2  pieejama bezmaksas lejupielādei . Kontrolieris ir savs ATmega8U2 DFU bootloader, ko var aktivizēt, slēdzot džemperis aizmugurē kuģa (pie kartes Itāliju) un pārstartēt kontrolieris. Lai ierakstītu jaunu firmware, ir iespējams izmantot  Atmel Flip (zem Windows) vai  DFU programmētājs  (par Mac OS X vai Linux). Var pārrakstīt proshivhu ārēju programmētājs, izmantojot ISP ieejas.

Automātiskā (Software) Reset

Mega veidota tā, lai jauno kodu pirms ierakstīšanas restart ar programmu veic, nevis nospiežot pogu uz platformas. Viens no līnijām ATmega8U2, datu plūsmas kontroles (DTR), kas saistītas ar to, lai noslēgtu restart mikrokontrolleru ATmega2560 izmantojot 100 nF kondensators. Aktivizēšana šī līnija ir piegādes zema līmeņa signāls, nodzēš mikrokontrolleru. Programma Arduino, izmantojot šo funkciju, lai augšupielādēt kodu, nospiežot augšupielādēt Arduino vidē. Iesniegšana zema līmeņa signālu DTR jāsaskaņo ar sākuma rakstot kodu, kas samazina profila taimautu.

Funkcija ir vēl viens pieteikums. Reload Mega2560 notiek katru reizi, kad veidojat savienojumu ar Arduino programmu datorā, kurā darbojas Mac X vai Linux (caur USB). Turpmāk puse otrā pēc reboot bootloader darbiem. Programmēšanas krustošanās Pirmajās pāris baitu kodu, lai izvairīties no nepareizu datu platformu (visi izņemot kodu jaunās programmas). Ja Jums ir atkļūdošanas vienu skici ierakstīts platformas konfigurācijas vai citu datu, kad tā pirmo reizi sāk, pārliecinieties, ka programma datorā gaida sekundi pirms datu pārsūtīšanai.

Par Mega2560 ir spēja atslēgt automātisko reboot rindu, kas atbilst līnijas pārtraukumu. Kontakti mikroshēmas ar abās līnijas galos, tad var tikt savienoti, lai atjaunotu. Rindā ar nosaukumu «RESET-LV». Atslēgt automātisko restart ir iespējams, savienojot rezistors starp 110 omi avota 5 V un šajā rindā.

Pašreizējais aizsardzības USB savienotājs

In Arduino Mega2560 papildināma integrētu drošinātājs, kas aizsargā jūsu datoru no USB portu īssavienojumu un pārslodzes. Lai gan gandrīz visi datori ir šo aizsardzību, tomēr tas drošinātājs sniedz papildu barjeru. Drošinātājs pārtrauc automātiski apmainīties ar informāciju, kad pašreizējais 500 mA, izmantojot USB portu.

Fiziskās īpašības un saderību ar paplašināšanas kartes

Garums un platums PCB Mega2560 veido 10,2 un 5,3 cm, attiecīgi. USB savienotājs un barošanas savienotājs pārsniedz datu apjomu. Trīs caurumi kuģa ļauj nodrošināt to virsmas. Attālums starp digitālo termināļiem 7 un 8 ir vienāds ar 0,4 cm, lai gan cita secinājumiem, tas ir 0,25 cm

Arduino Mega2560 savietojams ar visiem paplašināšanas kartes izstrādātas platformas Uno, Duemilanove vai Diecimila. Pinout 0-13 (un blakus Aref un GND), analogās ieejas: 0 - 5 power connector, power ICSP, seriālā porta UART (tapas 0 un 1) un ārējo pārtrauc 0 un 1 (tapas 2 un 3) atbilst Mega izvietojums uz iepriekš minēto platformu. SPI komunikācija var tikt veikta, izmantojot bloka ICSP, kā platformas Duemilanove / Diecimila, un Mega2560. Tomēr pinout (20 un 21) I2C komunikācijas platformu Mega neatbilst atrašanās pašiem secinājumiem (analogais 5 ieejām 4 un) uz Duemilanove / Diecimila.

Mikrokontrolleru:
ATmega2560
Darba spriegums:
5V
Līdzstrāva caur ieeju / iziešana:
40 mA
Līdzstrāva secinājumam 3.3 V:
50 мА
Ciparu Ieejas / Iziešanas:
54
PIM:
14
Analogas ieejas:
16
Flash-atmiņa:
256 KB
SRAM:
8 KB
Bootloader:
8 KB
EEPROM:
4 KB
Taktu biežums:
16 MHz
USB kabelis:
Nav komplektā
Izmērs:
10.2 x 5.3 см
Marka:
Funduino
No reviews

Jums arī varētu patikt

16 citi produkti tajā pašā kategorijā:

Produkts ir pievienots vēlmju sarakstam
Produkts pievienots salīdzināšanai.

Mūsu interneta vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfaili palīdz nodrošināt pienācīgu vietnes darbību un tās pilnveidošanu, tāpēc obligātie sīkfaili (tehniskie, funkcionālie un analītiskie) tiek instalēti automātiski. Lai individualizētu jūsu sērfošanas pieredzi un sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši jums, tīmekļa vietnē tiek izmantoti arī mērķa sīkfaili. Nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat mērķa sīkfailu instalēšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atsaukt jebkurā laikā, nomainot sava interneta pārlūka iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk informācijas – sīkfailu politikā