Piegāde un Atgriešana

Piegādes varianti:

  1. piegādes Rīgā;
  2. piegādes pasta dienests, Latvija;

PIEGĀDE Rīgas robežās

Piegāde tiek veikta katru dienu. Piegādes laiks aprunājas individuāli.
Piegādes izmaksas - 5EUR.
Rada dzīvoklis vai birojs ir bez maksas.
 

PIEGĀDES pasta serviss, Latvija

Piegādes laiks ir 2-4 darba dienas
Piegādes izmaksas: 3,00 EUR (noteikumu, ka kopējais svars precēm mazāk nekā 2 kg)
Piegādes izmaksas (ar kurieru): 5,00 EUR (noteikumu, ka kopējais svars precēm mazāk nekā 2 kg) 

ATGRIEŠANĀS

Klientam ir tiesības atgriezt nopirktās preces interneta veikalā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no pirkuma. Preces atpakaļ noteikti jānosaka, nav ārējo un iekšējo ievainojumu un viņa iepakojuma. Tur vajadzētu būt nelietot aizsargplēves un lentes, kā arī ir pilnībā ielādēta. Turklāt pilnīga kompaktdisku ar programmatūras nav jāatver.
Tāpat jābūt klāt:
  • maksājuma apliecinājumu iegādāties mūsu veikalā;
  • aizpildīto veidlapu atteikšanos no preču brīvā formā. Pieteikuma veidlapā ir jānorāda atteikuma: vārds, uzvārds, datums, pirkuma maksājuma veidu, maksāšanas metodi, nosaukumu un modeli produkta pirkuma summu un iemeslu dēļ atdevi.

Lūdzu informēt, ka ja debitors pērk produktā Office Online Store (pastāvīgās reģistrācijas vieta tirdzniecības), viņam nav iespēju realizēt preces atteikuma tiesības iegādāties produktu Office klienta ir tiesības un iespēja, lai apskatītu produktu, pirms veikt pirkumu. Pirkumu mūsu veikalā nav tālvadības, bet iepirkuma līgumu tiek veikts pastāvīgs preču mazumtirdzniecības veikalu.
Produkts ir pievienots vēlmju sarakstam
Produkts pievienots salīdzināšanai.

Mūsu interneta vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfaili palīdz nodrošināt pienācīgu vietnes darbību un tās pilnveidošanu, tāpēc obligātie sīkfaili (tehniskie, funkcionālie un analītiskie) tiek instalēti automātiski. Lai individualizētu jūsu sērfošanas pieredzi un sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši jums, tīmekļa vietnē tiek izmantoti arī mērķa sīkfaili. Nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat mērķa sīkfailu instalēšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atsaukt jebkurā laikā, nomainot sava interneta pārlūka iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk informācijas – sīkfailu politikā