UNO rev.3 (Arduino)
UNO rev.3 (Arduino)
UNO rev.3 (Arduino)
UNO rev.3 (Arduino)

UNO R3 SMD CH340

UNO R3 ATmega328P CH340 Type B USB Board (comp. Arduino)

00137
4 vienības:
8,50 €

 

Arduino UNO balstās uz ATmega328 mikrokontrolleru un konvertoru USB UART, pamatojoties uz ATmega8U2. Padome ir 14 ciparu ievadizvades kanāliem (no kuriem 6 var izmantot kā PWM outputs), 6 kanālu analogo izvadi, 4 UARTS, 16 Mhz kristāla oscilators, USB savienotājs, power jack, ICSP galvenes un reset pogu. Platforma ietver visu, kas ir nepieciešami, lai atbalstītu mikrokontrolleru; lai sāktu, savienojiet to ar datoru, izmantojot USB kabeli, pievienojiet barošanas vai akumulatoru.

Barošana

Arduino Uno  var darbināt, izmantojot USB savienojumu vai ārējo barošanas avotu. Automātiski tiek izvēlēts enerģijas avots.

Ārējais barošanas bloks (ne USB) var piegādāt, izmantojot sprieguma pārveidotāju AC / DC (barošanas bloks), vai akumulators.Sprieguma pārveidotājs ir savienots ar savienotāju 2,1 mm ar centrālo pozitīvā pola. Vadi no akumulatora termināliem ir saistīti ar GND un Vin barošanas savienotājs.

Platforma var strādāt ar ārējo barošanas avotu 6 V līdz 20 V. piegāžu spriegumu zem 7, 5V izejas var sniegt mazāk nekā 5 V, bet platforma var būt nestabila. Lietojot spriegumu virs 12 V sprieguma regulators var pārkarst un sabojāt kuģa. Ieteicamā klāsts 7 V līdz 12 V

Jaudas termināli:

 • VIN . Ievade tiek izmantota, lai sniegtu jaudu no ārēja avota (ja nav 5 V no USB savienotāju vai citu mainīgu barošanas avotu).Barošanas spriegums rodas ar šo secinājumu.
 • 5V . Sprieguma avots, ko izmanto, lai darbinātu mikrokontrolleru un sastāvdaļas uz kuģa. Jaudu var piegādāt no produkcijas caur VIN sprieguma regulators vai savienotāju USB, vai citos regulētos sprieguma avotu 5 V. 
 • 3V3 . Spriegums 3.3V integrētu regulatora radīts uz kuģa. Maksimālais strāvas patēriņš ir 50 mA.
 • GND . Zemes termināli.
Atmiņa

ATmega328 mikrokontrolleru ir 32 KB flash atmiņu, no kuriem 0,5 KB izmanto bootloader, un 2 KB RAM (SRAM) un 1 KB EEPROM. (Kas var lasīt un rakstiskās ar  EEPROM bibliotēka ).

Ieejas un izejas

Katrs no 14 ciparu tapas uz Uno var konfigurēt kā ieejas vai izejas, izmantojot funkciju  pinMode () ,  digitalWrite () , un  digitalRead () . Tie darbojas pie sprieguma 5 V Katra pin ir pull-up rezistors (atspējots pēc noklusējuma) no 20-50 kOhms un varam avots līdz 40 mA. Dažas adatas ir specializētas funkcijas:

 • Serial Bus: 0 (RX) un 1 (TX) . Izmantot, lai saņemtu (RX) un nosūta (TX) datu TTL. Šīs adatas ir saistīti ar attiecīgajiem tapas mikroshēmu sērijas autobusu ATmega8U2 USB-to-TTL.
 • Ārējo pārtraukt 2 un 3 . Šīs adatas var konfigurēt, lai iedarbinātu pārtraukt par zemu vērtību, ir pieaug vai samazinās malas, vai kad vērtības izmaiņas. Detalizētāku informāciju var atrast funkciju apraksts  attachInterrupt () .
 • PWM:. 3, 5, 6, 9, 10, 11 un  jebkurš no termināļiem nodrošina  PWM  ar 8 biti izšķirtspēju, izmantojot analogWrite () .
 • SPI. 10 (SS), 11 (MOSI), 12 (miso), 13 (SCK)  Šīs adatas Atsauksmes SPI, kas izmanto  SPI bibliotēka .
 • LED:. 13  Built-in LED savienots ar digitālo pin 13. Ja vērtība produkcijas tiek turēts liels, LED gaismas. 

Powered by Uno ir 6 analogās ieejas (marķēti kā A0 .. A5), katrs 10 bitu izšķirtspēju (ti, 1024 dažādas vērtības). Standarta secinājumi ir mērīšanas diapazonā līdz 5 attiecībā uz zemi, tomēr ir iespējams mainīt augšējo robežu, ko Aref pin un funkciju analogReference () . Daži secinājumi ir papildu funkcijas:

 • I2C. 4 (SDA) un 5 (SCL)  Ar secinājumiem komunicē I2C (TWI), kas tiek izmantota, lai izveidotu bibliotēku Wire.

Papildu pāris tapas platformas:

 • Aref.  Atsauce spriegums analogās ieejas. Lieto kopā ar  analogReference () .
 • Reset.  Vājš signāls pin nodzēš mikrokontrolleru. Parasti izmanto, lai savienotu reset pogu uz paplašināšanas karti, slēdzot piekļuvi pogu uz kuģa Arduino.

Pievērsiet uzmanību uz saikni starp termināliem  un ostām Arduino ATmega328 .

Saite

Platformas  Arduino Uno  vairākas vienības, lai sazinātos ar datoru, cits Arduino, vai citu mikrokontrolleri. ATmega328 atbalsta sērijas UART TTL (5V), digitālo piespraudes 0 (RX) un 1 (TX). Uzstādīts uz mātesplatē mikroshēmā ATmega8U2 vada saskarni izmantojot USB, programma uz PC pusē, "sazināties" ar kuģa, izmantojot virtuālo COM portu. Firmware ATmega8U2 izmanto standarta draiverus USB COM jebkuru trešās puses draiveris nav nepieciešama, bet būs nepieciešams, lai izveidotu savienojumu ar Windows failu ArduinoUNO.inf. Uzraudzība seriālā kopne (Serial Monitor) programma Arduino ļauj sūtīt un saņemt teksta datus, kad izveidots savienojums ar platformu. RX un TX LED uz platformas mirgo, nosūtot datus, izmantojot FTDI mikroshēma vai USB savienojumu (bet ne tad, ja, izmantojot seriālo komunikāciju, izmantojot tapas 0 un 1). 

SoftwareSerial bibliotēka ļauj sērijas paziņojumu par kādu no digitālās izejas Uno.

ATmega328 atbalsta saskarnes I2C (TWI) un SPI. Arduino Programmatūra ietver Wire bibliotēku lietojamību autobusu I2C.

Programmēšana

Programmēt pa programmatūras platformas Arduino. No izvēlnes  Rīki> Board  izvēlēts «Arduino Uno» (saskaņā ar noteikto mikrokontrolleru). Sīkāka informācija ir  direktorijā  un  instrukcijām .

ATmega328 mikrokontrolleru nāk ar ierakstītu iekrāvēju, atvieglojot ienākšanu jaunu programmu, neizmantojot ārējo aparatūras programmētājs. Komunikācija notiek sākotnējo protokolu STK500.

Jūs varat arī apiet bootloader un programmēt mikrokontrolleru caur secinājumi ICSP (in-circuit programmu). Detalizētu informāciju var atrast  šajā rokasgrāmatā .

Automātiskā (Software) Reset

Uno  ir veidota tādā veidā, ka pirms rakstīšanas jauno kodu īstenoto programmu restart Arduino datorā, nevis nospiežot pogas uz platformas. Viens no līnijas DTR chip ATmega8U2, datu plūsmas kontroli (DTR), ir savienota ar mikrokontrolleru ATmega328 noslēgšanas reboot caur 100 nF kondensators. Aktivizēšana šī līnija ir piegādes zema līmeņa signāls, nodzēš mikrokontrolleru.Programma Arduino, izmantojot šo funkciju, lai augšupielādēt kodu, nospiežot augšupielādēt Arduino vidē. Iesniegšana zema līmeņa signālu DTR jāsaskaņo ar sākuma rakstot kodu, kas samazina profila taimautu.

Funkcija ir vēl viens pieteikums. Pārlādēt Uno notiek katru reizi, kad veidojat savienojumu ar Arduino programmu datorā, kurā darbojas Mac X vai Linux (caur USB). Turpmāk puse otrā pēc reboot bootloader darbiem. Programmēšanas krustošanās Pirmajās pāris baitu kodu, lai izvairīties no nepareizu datu platformu (visi izņemot kodu jaunās programmas). Ja Jums ir atkļūdošanas vienu skici ierakstīts platformas konfigurācijas vai citu datu, kad tā pirmo reizi sāk, pārliecinieties, ka programma datorā gaida sekundi pirms datu pārsūtīšanai.

At Uno ir spēja atslēgt automātisko reboot rindu, kas atbilst līnijas pārtraukuma. Kontakti mikroshēmas ar abām saiti galiem, var tikt savienoti, lai atgūšanu. Rindā ar nosaukumu «RESET-LV». Atslēgt automātisko restart ir iespējams, savienojot rezistors starp 110 omi avota 5 V un šajā rindā.

Pašreizējais aizsardzības USB savienotājs

In  Arduino Uno  integrēta pašatjaunošanās drošinātāju (automātisko), kas aizsargā datoru USB portu īssavienojumu un pārslodzes. Lai gan gandrīz visi datori ir šo aizsardzību, tomēr tas drošinātājs sniedz papildu barjeru. Drošinātājs srabatyvat kad pašreizējais 500 mA USB portu un atver ķēdes, kamēr normālu straumes netiks nevainojami atjaunotas.

Fiziskās īpašības

Garums un platums drukātās shēmas plates veido Uno 6.9 un 5.3 cm, attiecīgi. USB savienotājs un barošanas savienotājs pārsniedz datu apjomu. Četri caurumi kuģa ļauj nodrošināt to virsmas. Attālums starp digitālo termināļiem 7 un 8 ir vienāds ar 0,4 cm, lai gan cita secinājumiem, tas ir 0,25 cm

 

Mikrokontrolleru:
ATmega328
Darba spriegums:
5V
Līdzstrāva caur ieeju / iziešana:
40 mA
Līdzstrāva secinājumam 3.3 V:
50 мА
Ciparu Ieejas / Iziešanas:
14
PIM:
6
Analogas ieejas:
6
Flash-atmiņa:
32 KB
SRAM:
2 KB
Bootloader:
0.5 KB
EEPROM:
1 KB
Taktu biežums:
16 MHz
USB kabelis:
Nav komplektā
Izmērs:
75 x 54 x 15 mm
Svārs:
27 g
Marka:
Funduino
4 vienības:
No reviews

Jums arī varētu patikt

16 citi produkti tajā pašā kategorijā:

Produkts ir pievienots vēlmju sarakstam
Produkts pievienots salīdzināšanai.

Mūsu interneta vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfaili palīdz nodrošināt pienācīgu vietnes darbību un tās pilnveidošanu, tāpēc obligātie sīkfaili (tehniskie, funkcionālie un analītiskie) tiek instalēti automātiski. Lai individualizētu jūsu sērfošanas pieredzi un sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši jums, tīmekļa vietnē tiek izmantoti arī mērķa sīkfaili. Nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat mērķa sīkfailu instalēšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atsaukt jebkurā laikā, nomainot sava interneta pārlūka iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk informācijas – sīkfailu politikā