Micro SD card high speed module 3.3V/5V
Micro SD card high speed module 3.3V/5V
Micro SD card high speed module 3.3V/5V
Micro SD card high speed module 3.3V/5V
Micro SD card high speed module 3.3V/5V
Micro SD card high speed module 3.3V/5V
Micro SD card high speed module 3.3V/5V
Micro SD card high speed module 3.3V/5V

Micro SD card high speed module 3.3V/5V

Karšu lasītājs microSD un MMC. Universāls, loģika 3.3 V un 5V

00549
Nav noliktavā
1,60 €


 

MicroSD card modulis ir vienkāršs un ērts veids, kā izmantot lielus failus jūsu projektiem. Modulis ir aprīkots ar augstas kvalitātes ligzda MicroSD card, ar automātisku fiksēšanu. Datu apmaiņa notiek pa SPI interfeisu. Gandrīz visi mikrokontrolleri ir šādas saskarnes, bet daudzi ir 2 vai 3 SPI interfeisu. Programmatūra Arduino ir speciālās bibliotēkas, kas ļauj strādāt ar karti Micro SD un SPI interfeisu. Modulis ir aprīkots ar pašu barošanas stabilizatoru, pateicoties kam ir spējīgs strādāt un ar 5v barošanu un ar 3,3, rūpīgi pievienojiet strāvas vadu. Led plates signalizē par stāvokli kartes.
Kas jāzina lietojot SD kartes ar Arduino
Pirmais. Kartes ir paredzētas 3.3 V. ierakstot datu strāvas spēks var sasniegt lielas vērtības: līdz 100 ma un pat vairāk! Tas liecina par to, ka nepieciešams nodrošināt kvalitatīvu ēdināšanu 3.3 kartes. Turklāt, jāņem barošanas avots 3.3 v strāvas loģiku. SD kartes ir ļoti jutīgi - kā, izmantojot rezistoru un gariem vadiem pieslēdzot noved pie ievērojama krituma datu pārraides ātrumu.
Otrais. Ir divi režīmi: SPI un arī sdio. Arī sdio ir pelnījusi ātrāk, bet realizēt to, strādājot ar Arduino ir grūti. SPI režīms ir daudz vieglāk veidot strādājot ar jebkuru микроконтроллером. Lai izveidotu savienojumu režīmā SPI būs nepieciešama tikai četras pina (detalizētāk mēs izskatīsim šo jautājumu tālāk).
SD kartes ir pieejami divu formu faktoriem: microSD un SD. Savienojumu, programma, struktūra utt, Lai tiem būtu vienāda. Vienīgā atšķirība - izmērs. Micro SD kartes, ir ievērojami mazāks pēc izmēriem.
Trešais. SD kartes ir mikroshēmu ar atsevišķiem sektoriem. Tas ir, noteiktu struktūru, ar kuru jums ir pienākums izmantot nē. Tas nozīmē, ka karti var formatēt ar failu sistēmu Linux, GFAT (DOS) vai Mac. Uz to vispār var nebūt failu sistēma! Pie tam 99% datori, kameras, MP-3 atskaņotāju, GPS navigācijas ierīces, lai izmantotu prasa formāta failu sistēmu FAT16 vai FAT32. Nozvejas ir tas, ka микроконтроллерах līdzīgu Arduino izceļas ar salīdzinoši lielu daļu atmiņas, strādājot ar sarežģītām failu sistēmas.

Micro SD and MMC cards can be used with ease. Note that the mainboard has to support the FAT and FAT32 file system. Limit size 2GB. This kind of Micro SD module makes use of the SPI based access.
On board used IC buffer CD4050 for high speed communication.
On board you can find the LED for indicate of power and LED for show of actions.
On bottom side of PCB have instruction for connecting.
* ​Pin headers soldered.
No reviews

8 citi produkti tajā pašā kategorijā:

Produkts ir pievienots vēlmju sarakstam
Produkts pievienots salīdzināšanai.

Mūsu interneta vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfaili palīdz nodrošināt pienācīgu vietnes darbību un tās pilnveidošanu, tāpēc obligātie sīkfaili (tehniskie, funkcionālie un analītiskie) tiek instalēti automātiski. Lai individualizētu jūsu sērfošanas pieredzi un sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši jums, tīmekļa vietnē tiek izmantoti arī mērķa sīkfaili. Nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat mērķa sīkfailu instalēšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atsaukt jebkurā laikā, nomainot sava interneta pārlūka iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk informācijas – sīkfailu politikā