830-Point Breadboard MB-102
830-Point Breadboard MB-102
830-Point Breadboard MB-102
830-Point Breadboard MB-102

830-Point Breadboard MB-102

Prototipu plates uz 830 punktus.

00026
2 vienības:
4,80 €

 

(Mašīntulkojums)

Šis Breadboard 830 punkti ļaus jums radīt ātru un atkārtota prototipu elektroniskās shēmas bez lodēšanas, tajā pašā laikā saglabājot precizitāti, uzticamību un vieglu debugging. Rievas pusē, lai savienotu ar vairākiem attīstības dēļiem, palielinot platību ievietots shēmas. Lai Breadboard bottom pievienots abpusējo līmlenti, kas dos Jums iespēju, lai stick to droši uz jebkuru gludu virsmu.

Šajā breadboard ir daudz caurumi, elektriski savienoti ar metāla sloksnēm. Secinājumi radio detaļas un mikroshēmas tiek ievietota šiem caurumiem, un pēc tam pievienojiet vadus vai džemperi (gab attīrīta vadi). Garas rindas kontaktu augšā un apakšā valdes - jaudas autobusu, tie tiek izmantoti, lai savienotu vairākus punktus shēmas ar strāvas avotu un "zemi". Caurums atstarpe ir 2.54 mm, kas ir standarta attālums starp secinājumiem vairākuma tranzistori un ICS, kas DIP iepakojumiem, kā rezistoriem, kondensatoriem un citas radio detaļas parasti ir sen elastīgas secinājumus, ko var uzstādīt jebkurā vietā.

Punktu skaits:
830
Solis:
2.54 mm
2 vienības:
No reviews

Jums arī varētu patikt

9 citi produkti tajā pašā kategorijā:

Produkts ir pievienots vēlmju sarakstam
Produkts pievienots salīdzināšanai.

Mūsu interneta vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfaili palīdz nodrošināt pienācīgu vietnes darbību un tās pilnveidošanu, tāpēc obligātie sīkfaili (tehniskie, funkcionālie un analītiskie) tiek instalēti automātiski. Lai individualizētu jūsu sērfošanas pieredzi un sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši jums, tīmekļa vietnē tiek izmantoti arī mērķa sīkfaili. Nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat mērķa sīkfailu instalēšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atsaukt jebkurā laikā, nomainot sava interneta pārlūka iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk informācijas – sīkfailu politikā