Duemilanove sensor (Arduino comp.)
Duemilanove sensor (Arduino comp.)
Duemilanove sensor (Arduino comp.)
Duemilanove sensor (Arduino comp.)
Duemilanove sensor (Arduino comp.)
Duemilanove sensor (Arduino comp.)

Duemilanove sensor (Arduino comp.)

Mikrodators kontrolēt elektroniskās ierīces uz ATmega328 procesora bāzes ar biežumu 16 MhZ un Flash ROM 32 kB / 5V

PWM un Analog secinājumus dublēja trīssecinājumucemmes (paps), ērtai devēju pieslēgšanai.

00077
1 Vienība
17,00 €

 
Klons Arduino Duemilanove plate ar papildus savienotāji sensoriem.
Pārskats

Arduino Duemilanove («2009»), ir veidota uz mikrokontrolleru ATmega328. Tas ir 14 ciparu ievades / izvades (no kuriem 6 var izmantot kā PWM produkciju), 6 analogās ieejas, ar 16 MHz kristāla oscilatoru, savienotājs USB, jauda domkrats, ICSP un reset pogu. Strādāt platformu jāsavieno ar datoru, izmantojot USB kabeli vai piegādes jaudu, izmantojot adapteri, AC / DC, vai akumulatoru.

Barošana

Arduino Duemilanove var darbināt, izmantojot USB savienojumu vai ārējo barošanas avotu. Automātiski tiek izvēlēts enerģijas avots.

Ārējais barošanas bloks (ne USB) var piegādāt, izmantojot sprieguma pārveidotāju AC / DC (barošanas bloks), vai akumulators. Sprieguma pārveidotājs ir savienots ar savienotāju 2,1 mm ar centrālo pozitīvā pola. Vadi no akumulatora termināliem ir saistīti ar GND un Vin barošanas savienotājs.

Platforma var strādāt ar ārējo barošanas avotu 6 V līdz 20 V. piegāžu spriegumu zem 7, 5V izejas var sniegt mazāk nekā 5 V, bet platforma var būt nestabila. Lietojot spriegumu virs 12 V sprieguma regulators var pārkarst un sabojāt kuģa. Ieteicamā klāsts 7 V līdz 12 V

Jaudas termināli:

 • VIN . Ievade tiek izmantota, lai sniegtu jaudu no ārēja avota (ja nav 5 V no USB savienotāju vai citu mainīgu barošanas avotu). Barošanas spriegums rodas ar šo secinājumu.
 • 5V . Sprieguma avots, ko izmanto, lai darbinātu mikrokontrolleru un sastāvdaļas uz kuģa. Jaudu var piegādāt no produkcijas caur VIN sprieguma regulators vai savienotāju USB, vai citos regulētos sprieguma avotu 5 V. 
 • 3V3 . Spriegums 3.3V FTDI čipu radīts uz platformas. Maksimālais strāvas patēriņš ir 50 mA.
 • GND . Zemes termināli.
Atmiņa

ATMEGA168 ir 16 KB flash atmiņas glabāšanas programmas kodu un mikrokontrolleru ATmega328, savukārt, ir 32KB (gan 2 KB tiek izmantota, lai uzglabātu boot loader.) ATMEGA168 ir 1 KB SRAM un 512 baitu EEPROM (kas var lasīt un rakstiskās ar  EEPROM bibliotēkā ), un ATmega328 - 2 KB SRAM un 1 KB EEPROM.

Ieejas un izejas

Katrs no 14 ciparu tapas uz Duemilanove, izmantojot funkciju  pinMode ()digitalWrite () , un  digitalRead () , var konfigurēt kā izejas vai ieejas. Tie darbojas pie sprieguma 5 V Katra pin ir pull-up rezistors (atvienots pēc noklusējuma) no 20-50 kOhms un varam avots līdz 40 mA. Dažas adatas ir specializētas funkcijas:

 • Serial Bus: 0 (RX) un 1 (TX) . Izmantot, lai saņemtu (RX) un nosūta (TX) datu TTL. Šīs adatas ir savienotas ar atbilstošajiem tapas chip seriālās kopnes FTDI USB-to-TTL.
 • Ārējo pārtraukt 2 un 3 . Šīs adatas var konfigurēt, lai iedarbinātu pārtraukt par zemu vērtību, ir pieaug vai samazinās malas, vai kad vērtības izmaiņas. Detalizētāku informāciju var atrast funkciju apraksts attachInterrupt ().
 • PWM:. 3, 5, 6, 9, 10, 11 un  jebkurš no termināļiem nodrošina PWM izšķirtspēju 8 biti, izmantojot analogWrite ().
 • SPI: 10 (SS), 11 (MOSI), 12 (miso), 13 (SCK).  Šīs adatas Atsauksmes SPI, kas, kaut arī sniedz pamata aparatūras, nav iekļauts valodā Arduino.
 • LED:. 13  Built-in LED savienots ar digitālo pin 13. Ja vērtība produkcijas tiek turēts liels, LED gaismas. 

Platforma Duemilanove ir 6 analogās ieejas, katrs 10 bitu izšķirtspēju (ti, 1024 dažādas vērtības). Standarta secinājumi ir mērīšanas diapazonā līdz 5 attiecībā uz zemi, tomēr ir iespējams mainīt augšējo robežu, ko Aref pin un funkciju analogReference (). Daži secinājumi ir papildu funkcijas:

 • I2C. 4 (SDA) un 5 (SCL)  Ar secinājumiem komunicē I2C (TWI), kas tiek izmantota, lai izveidotu bibliotēku Wire.

Papildu pāris tapas platformas:

 • Aref.  Atsauce spriegums analogās ieejas. Lieto kopā ar analogReference ().
 • Reset.  Vājš signāls pin nodzēš mikrokontrolleru. Parasti izmanto, lai savienotu reset pogu uz paplašināšanas karti, slēdzot piekļuvi pogu uz kuģa Arduino.
Saite

Platformas Arduino Duemilanove vairākas vienības, lai sazinātos ar datoru, cits Arduino, vai citu mikrokontrolleri. ATMEGA168 un ATmega328 atbalstīt sērijas UART TTL (5V), digitālās piespraudes 0 (RX) un 1 (TX). Uzstādīts uz kuģa FTDI FT232RL mikroshēmu vada saskarni, izmantojot USB, autovadītājiem un FTDI (iekļauts Arduino) nodrošina virtuālo COM portu uz datora programmu. Uzraudzība seriālā kopne (Serial Monitor) programma Arduino ļauj sūtīt un saņemt teksta datus, kad izveidots savienojums ar platformu. RX un TX LED uz platformas mirgo, nosūtot datus, izmantojot FTDI mikroshēma vai USB savienojumu (bet ne tad, ja, izmantojot seriālo komunikāciju, izmantojot tapas 0 un 1). 

SoftwareSerial bibliotēka  ļauj secīgiem sakariem uz jebkura digitālajām izejām Duemilanove.

ATMEGA168 un ATmega328 atbalsta saskarnes I2C (TWI) un SPI. Arduino Programmatūra ietver Wire bibliotēku lietojamību autobusu I2C. Plašāka informācija ir pieejama dokumentācijā. Lai izmantotu SPI, attiecas uz tehniskajiem datiem ATMEGA168 un ATmega328.

Programmēšana

Programmēt pa programmatūras platformas Arduino. No izvēlnes  Rīki> Board  izvēlēts «Arduino Diecimila vai Duemilanove w / ATMEGA168» vai «Arduino Duemilanove w / ATmega328» (saskaņā ar izveidoto mikrokontrolleru). Sīkāka informācija ir  direktorijā  un  instrukcijām .

ATMEGA168 un ATmega328 tiek piegādāti ar ierakstītu iekrāvēju, atvieglojot ienākšanu jaunu programmu, neizmantojot ārējo aparatūras programmētājs. Komunikācija notiek sākotnējo protokolu STK500.

Jūs varat arī apiet bootloader un programmēt mikrokontrolleru caur secinājumi ICSP (in-circuit programmu). Sīkāku informāciju var atrast šajā rokasgrāmatā.

Automātiskā (Software) Reset

Duemilanove veidota tā, lai jauno kodu pirms ierakstīšanas restart ar programmu veic, nevis nospiežot pogu uz platformas. Viens no līnijām FT232RL, datu plūsmas kontroles (DTR), kas saistīti ar mikrokontrolleru ATmega328 noslēgšanas reboot caur 100 nF. Aktivizēšana šī līnija ir piegādes zema līmeņa signāls, nodzēš mikrokontrolleru. Programma Arduino, izmantojot šo funkciju, lai augšupielādēt kodu, nospiežot augšupielādēt Arduino vidē. Iesniegšana zema līmeņa signālu DTR jāsaskaņo ar sākuma rakstot kodu, kas samazina profila taimautu.

Funkcija ir vēl viens pieteikums. Reload Duemilanove notiek katru reizi, kad veidojat savienojumu ar Arduino programmu datorā, kurā darbojas Mac X vai Linux (caur USB). Turpmāk puse otrā pēc reboot bootloader darbiem. Programmēšanas krustošanās Pirmajās pāris baitu kodu, lai izvairīties no nepareizu datu platformu (visi izņemot kodu jaunās programmas). Ja Jums ir atkļūdošanas vienu skici ierakstīts platformas konfigurācijas vai citu datu, kad tā pirmo reizi sāk, pārliecinieties, ka programma datorā gaida sekundi pirms datu pārsūtīšanai.

Par Duemilanove ir iespēja atslēgt automātisko restart rindu, kas atbilst līnijas pārtraukumu. Kontakti mikroshēmas ar abām saiti galiem, var tikt savienoti, lai atgūšanu. Rindā ar nosaukumu «RESET-LV». Atslēgt automātisko restart ir iespējams, savienojot rezistors starp 110 omi avota 5 V un šajā rindā. Detalizētāku informāciju var atrast attiecīgajā foruma pavedienu.

Pašreizējais aizsardzības USB savienotājs

Arduino Duemilanove integrēta pašatjaunošanās drošinātāju (automātisko), kas aizsargā datoru USB portu īssavienojumu un pārslodzes. Lai gan gandrīz visi datori ir šo aizsardzību, tomēr tas drošinātājs sniedz papildu barjeru. Drošinātājs srabatyvat kad pašreizējais 500 mA USB portu un atver ķēdes, kamēr normālu straumes netiks nevainojami atjaunotas.

Fiziskās īpašības

Garums un platums Duemilanove PCB veido 6,9 un 5,3 cm, attiecīgi. USB savienotājs un barošanas savienotājs pārsniedz datu apjomu. Trīs caurumi kuģa ļauj nodrošināt to virsmas. Attālums starp digitālo termināļiem 7 un 8 ir vienāds ar 0,4 cm, lai gan cita secinājumiem, tas ir 0,25 cm

Mikrokontrolleru:
ATmega328
Darba spriegums:
5V
Līdzstrāva caur ieeju / iziešana:
40 mA
Līdzstrāva secinājumam 3.3 V:
50 мА
Ciparu Ieejas / Iziešanas:
14
PIM:
6
Analogas ieejas:
6
Flash-atmiņa:
32 KB
SRAM:
1 KB
Bootloader:
2 KB
EEPROM:
512 B
Taktu biežums:
16 MHz
USB kabelis:
Komplektā
Izmērs:
6.9 и 5.3 см
Marka:
Funduino
1 Vienība
No reviews

16 citi produkti tajā pašā kategorijā:

Produkts ir pievienots vēlmju sarakstam
Produkts pievienots salīdzināšanai.

Mūsu interneta vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfaili palīdz nodrošināt pienācīgu vietnes darbību un tās pilnveidošanu, tāpēc obligātie sīkfaili (tehniskie, funkcionālie un analītiskie) tiek instalēti automātiski. Lai individualizētu jūsu sērfošanas pieredzi un sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši jums, tīmekļa vietnē tiek izmantoti arī mērķa sīkfaili. Nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat mērķa sīkfailu instalēšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atsaukt jebkurā laikā, nomainot sava interneta pārlūka iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk informācijas – sīkfailu politikā